زدن قانون مالیات شناسایی شهرسازی سرمایه گذاری

زدن: قانون مالیات شناسایی شهرسازی سرمایه گذاری اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث هر وقت شیشه مصرف می کنم،حالم دست خودم نیست ، اعتراف به تجاوز به 5پسر نوجوان

چندی قبل پسر 16 ساله‌ای همراه پدرش به پلیس مراجعه کرد و از اتفاق تلخی که برایش رخ داده بود خبر داد.

اعتراف به تجاوز به 5پسر نوجوان/ هر وقت شیشه مصرف می کنم،حالم دست خودم نیست

عبارات مهم : گلدان

چندی قبل پسر 16 ساله ای همراه پدرش به پلیس مراجعه کرد و از اتفاق تلخی که برایش رخ داده بود خبر داد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: او گفت: «ظهر امروز زمانی که از مدرسه تعطیل شدم، در راه بازگشت به منزل مرد جوانی را دیدم که کنار خیابان ایستاده بود. یکدفعه صدایم زد و درحالی که گلدان چینی بزرگی دردست داشت از من خواست کمکش کنم.می گفت می خواهد گلدان چینی را به منزل مادربزرگش ببرد ولی می ترسد که گلدان از ترک موتور به زمین بیفتد و بشکند. او می گفت گلدان گرانقیمت است و ارزش زیادی دارد و به غیر از آن مادربزرگش به این گلدان بشدت علاقه دارد و اگر جهت آن اتفاقی بیفتد نمی تواند جوابی بدهد.

وقتی از مرد جوان پرسیدم که چه کمکی می توانم انجام دهم ازمن خواست تا ترک موتورش بنشینم و گلدان را به دست بگیرم تا آن را به منزل مادربزرگش ببریم و درعوض او بعد از آن مرا به منزل می رساند. من هم به خاطرکمک، قبول کردم و همراهش شدم. ولی به جای رفتن به منزل مادربزرگش، به سمت رودخانه ای رفتیم و مرا با زوروتهدید داخل کانال آبی کشاند وبدون توجه به التماس هایم مورد آزار و اذیت قرار داد وفرارکرد.

هر وقت شیشه مصرف می کنم،حالم دست خودم نیست ، اعتراف به تجاوز به 5پسر نوجوان

بدنبال ثبت این شکایت، با دستور بازپرس سهرابی ازشعبه نهم دادسرای جنایی تهران، تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت جهت دستگیری موتور سوارتبهکار شروع شد.

درحالی که بررسی ها در این خصوص ادامه داشت، کارآگاهان با شکایت های سه پسر 10 تا 16 سال روبه رو شدند که آنها نیزبه همان شیوه فریب خورده ومورد آزارواذیت قرارگرفته بودند.

چندی قبل پسر 16 ساله‌ای همراه پدرش به پلیس مراجعه کرد و از اتفاق تلخی که برایش رخ داده بود خبر داد.

باتوجه به اینکه تمامی پسرها به یک شیوه فریب خورده و در یکی از محله ها مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند، مأموران جهت دستگیری شکارچی پسربچه ها به کمین نشستنداما چند روزقبل شکایت دیگری از مرد جوان ثبت شد. ولی این بار مرد جوان سوار بر خودروی پراید نقشه اش را اجرا کرده بود.به همین خاطر بلافاصله دوربین های مداربسته اطراف محل جنایت سیاه مورد بازبینی قرار داده شد تا اینکه شماره پلاک خودروی مورد نظر به دست آمد ومرد جوان درعملیاتی ضربتی شناسایی ودستگیرشد.

متهم که دیروز جهت تحقیقات به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شده است بود دربازجویی به جرایم سیاهش اعتراف کرد. او گفت: «هر وقت که شیشه مصرف می کنم حال خودم را ازدست می دهم و دست به کارهایی می زنم که نباید بزنم.حالا هم قبول دارم که 5 پسر فرزند را به بهانه بردن گلدان به منزل مادربزرگم مورد آزار و اذیت قرار داده ام.»

با اعتراف متهم، او با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه شد وتحقیقات تخصصی کارآگاهان جهت کشف زوایای پنهان این ماجرا ادامه دارد.

هر وقت شیشه مصرف می کنم،حالم دست خودم نیست ، اعتراف به تجاوز به 5پسر نوجوان

واژه های کلیدی: گلدان | اعتراف | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs