زدن قانون مالیات شناسایی شهرسازی سرمایه گذاری

زدن: قانون مالیات شناسایی شهرسازی سرمایه گذاری اخبار اقتصادی و بازرگانی

کی روش سرمربی ازبکستان می شود

فدراسیون فوتبال ازبکستان با کارلوس کی روش سرمربی محبوب پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به توافق رسیده است.   کی روش سرم..

ادامه مطلب

خبر پر مهر جردن باروز ،افسانه کشتی آمریکا جهت پهلوان‌های کرمانشاهی

به گزارش خبرآنلاین؛ جردن باروز قهرمان کشتی آمریکا که در کرمانشاه هم روی تشک رفته است در پیامی فارسی به مردم کرمانشاه جهت زلزله تسلیت گفت و آرزو کرد خیلی ..

ادامه مطلب

نقدی بر سخنان تازه محمد مایلی‌کهن

«سوالی که محمد مایلی‌کهن در آخرین مصاحبه‌اش مطرح می‌کند، حاصل سوءتفاهمی است که ذهن بسیاری از مربیان ایرانی را به خود مشغول کرده هست. این که آیا افکار عموم..

ادامه مطلب

ساعت دیدار پرسپولیس و الهلال مشخص شد

پرسپولیس با پیروزی بر الاهلی به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ راه پیدا کرد و در این مرحله به مصاف دیگر نماینده عربستانی خواهد رفت...

ادامه مطلب

منتظر کادر مدیریتی تازه هستم ، رسمی/ درخشان استعفا داد , درخشان

به گزارش ایلنا، حمید درخشان که بعد از کناره گیری علی کریمی در ابتدای فصل تازه لیگ برتر هدایت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را برعهده گرفت بعد از گذشت 5 هفت..

ادامه مطلب

تصویر + ملاقات انصاری فرد و شجاعی در یونان

به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتای یونان، کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی کشور عزیزمان ایران که در عضویت تیم قهرمان فوتبال این کشور یعنی المپیاکوس هست، بع..

ادامه مطلب

سند ، &quot+ متهم به فساد مالی شد، شیخ احمد&quot، احضار رییس OCA به دادگاه

رییس شورای المپیک آسیا با اتهام فساد مالی به دادگاه احضار شده است است و باید در دادگاه از خود دفاع کند.  "شیخ احمد" متهم به فساد..

ادامه مطلب